Wizytówki

Reklama

Joanna Lorenz

Joanna Lorenz

Firma
  • KARTOONI
Strona WWW
Facebook
Adres e-mail
Telefon
  • +48 791 566 442
Adres
  • Poznań
  • Polska

Info

Czy wiesz, że...

...tektura, której używamy do produkcji naszych mebli jest jedną z najgrubszych i najtwardszych tektur falistych dostępnych na polskim rynku? Każdy arkusz składa się z pięciu sklejonych ze sobą warstw (trzech płaskich oraz dwóch pofalowanych), ma 7mm grubości i gramaturę do 1500g/m2, co oznacza, że 1m2 arkusza waży 1,5 kg.

...we Francji działa obecnie ponad 60 artystów, którzy na co dzień zajmują się produkcją mebli i innych wyrobów z tektury?

KARTOONI to innowacyjne przedsięwzięcie na polskim rynku. Projektujemy i wykonujemy meble z kartonu - oryginalne, lekkie i wytrzymałe, a także w 100% ekologiczne. Używamy wyłącznie naturalnych materiałów i naszych naturalnych talentów.

W ofercie KARTOONI znajdują się zarówno meble dla dzieci - lekkie, kolorowe, a przy tym bardzo wytrzymałe (m.in.: komody, skrzynie na zabawki, pufy), jak również meble dla dorosłych - bez ograniczeń kształtu, wzorów i kolorów.

Wykonujemy także meble dla biur i sklepów: regały, lady, moduły, biurka, stoły - malowane lub z naturalnego kartonu. Moje produkty można też spotkać na stoiskach targowych, gdzie nadają wyjątkowego charakteru promowanym produktom i podkreślają ich ekologiczny charakter. Robię display'e i regały "szyte na miarę". Staramy się zawsze dostosować projekt do specyfiki działalności firmy.

Zamówienia proszę przesyłać mailem na adres kartooni.poland@gmail.com

Jeśli masz ochotę na zupełnie nowy mebel i chcesz, aby był zrobiony wg autorskiego pomysłu, prosimy o kontakt telefoniczny : +48 791 566 442 lub wysłanie maila z opisem projektu.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.