Wizytówki

Reklama

ŁUKASZ PASZKOWSKI DESIGN Łukasz Paszkowski

ŁUKASZ PASZKOWSKI DESIGN Łukasz Paszkowski

Specjalizacje
  • Projektanci
  • Branding
  • Grafika użytkowa
Strona WWW
Inne
Adres e-mail
Adres
  • Polska

Info

 

Projektant wzornictwa przemysłowego oraz komunikacji wizualnej. Od wielu lat współpracuje indywidualnie z polskimi producentami sprzętu AGD, mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Współpracował także z polskimi firmami odzieżowymi tworząc kolekcje ubrań dziecięcych i młodzieżowych. Jest wielokrotnym finalistą konkursu Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Konkurs ma na celu wskazanie najbardziej obiecujących projektantów młodego pokolenia, takich, którzy rozumieją rynek i będą umieli w przyszłości pracować z przemysłem.

W pracy projektanta skupia się na identyfikowaniu i rozwiązywaniu realnych potrzebach użytkowników. Łamie utarte schematy poszukując innowacyjnych rozwiązań, osiągając przewagę konkurencyjną na runku. Dowodem tego jest wyróżnienie nagrodą Red Dot 2013 za projekt okapu Illumia dla marki Ciarko. Uznany przez Portal F5 za jednego z najlepszych projektantów młodego pokolenia. Jego projekty uczestniczyły w wielu wystawach krajowych i międzynarodowych prezentujących dobre Polskie Wzornictwo.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.