Wizytówki

Reklama

Marta Buzalska

Marta Buzalska

Specjalizacje
  • Design
  • Pracownia projektowa
  • Moda, Dodatki
Firma
  • LUULU DESIGN
Baza firm
Strona WWW
Facebook
Adres e-mail
Telefon
  • +48 604 338 299
Adres
  • Władysława IV 28
  • 81-361 Gdynia
  • Polska

Info

Właściciel i twórca marki LUULU DESIGN - PRODUCENTA wiodącej marki luksusowych łóżeczek uważanych za jedne z najdroższych i najbardziej prestiżowych na świecie.

 

PROJEKT ŁÓŻECZEK Luulu powstał z myślą o wcześniakach. Łóżeczko Luulu to niejako gondola, w której dziecko czuje się jak w łonie matki. Co ważne, łóżeczko ma specjalnie dopasowaną wysokość i jest w pełni mobilne, dzięki czemu z łatwością można przemieścić je w każdy zakątek domu.

 

WNĘTRZE ŁÓŻECZKA wyściełają wyjątkowo delikatne materiały. Zastosowano tu bowiem wysokiej jakości skórę, sprowadzaną z Włoch. Taką samą można znaleźć we wnętrzu luksusowego auta sportowego marki Maserati. Materac łóżeczka jest wysoce elastyczny, całkowicie naturalny, ekologiczny i hypoalergiczny. Warto dodać także, że pikowane wnętrze okraszono kryształkami Svarowskiego.

 

Co ważne, łóżeczko wykonane zostało z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm i atestów.

 

Obecnie w naszej kolekcji znajdują się trzy rodzaje łóżeczek - BIAŁE, CZARNE i ZŁOTE. To ostatnie posiada unikalne złocenia wykonane 24- karatowym złotem. Przy jego produkcji zastosowano długotrwałą, ręczną technikę złocenia, trwającą każdorazowo blisko dwieście godzin.

 

KOLEKCJA LUULU stanowi prestiżowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza od salonu po pokoik dziecięcy. Dzięki Luulu Twoja Pociecha poczuje się bezpiecznie i zaśnie kojącym, zdrowym snem, a Ty uzyskasz piękną i użyteczną ozdobę swojego domu, która może być zawsze blisko Ciebie.

Doświadczenie zawodowe

2006 - 2011Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Rachunkowość i Finanse oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej ze specjalnością psychologii biznesu. W ramach jej kompetencji znajduje się także doradztwo biznesowe, ze szczególnym naciskiem na kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, prawem podatkowym, controllingiem. Posiada także doświadczenie w doradztwie biznesowym i prowadzeniu szkoleń z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, finansowania rozwoju przedsiębiorstw.

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.