Wizytówki

Reklama

Monika Głowala

Monika Głowala

Specjalizacje
  • Pracownia projektowa
Firma
  • Pracownia Projektowa Monika Głowala
Strona WWW
Adres e-mail
Telefon
  • +48 668 433 818
Adres
  • Gdańsk
  • Polska

Info

 

Pracownia Projektowa - Monika Głowala

Pracownia Projektowa zajmuje się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem wnętrz prywatnych i publicznych. Przewodnim elementem projektów są fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń, które w pełni odwzorowują końcowy efekt, pozwalają zrozumieć zamysł projektanta, dzięki czemu inwestor może dokonać zmian, dostosować projekt do swoich potrzeb i oczekiwań.

,,Miałam to szczęście w życiu, że moja praca jest również pasją, która zaczęła się prawie 20 lat temu. Swoją wiedzę wykorzystuję do nadania wnętrzu stylu, charakteru, ciepła. Moje projekty cechuje wysoka jakość wykonania. Dokładam szczególnych starań aby realizacje były unikalne i wyjątkowe. W ciągu długoletniej pracy moja pracownia zdobyła uznanie u wielu wiodących firm oraz indywidualnych klientów na  terenie całego kraju, dla których projektowałam obiekty publiczne, stoiska targowe oraz inwestycje prywatne.”- deklaruje założycielka Pracowni Projektowej, pani Monika Głowala.

 

Nagrody i wyróżnienia

2013Acanthus Aureus
Frontres
Furnika 2013
2013I miejsce
Frontres
StandOUT. Furnika 2013

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.