Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
18 sierpnia 2016
Wydarzenia

Kolejne spotkanie 9. OKK! design pod hasłem 'PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA' już 5 września

Zapraszamy!

Trwają zapisy na 9. edycję OKK! design, która odbędzie się 5 września 2016 r. w przestrzeni kreatywnej MYSIA 3 w Warszawie. Organizatorzy zapraszają architektów i projektantów wnętrz do rejestracji. Tematyką kolejnej, 9. edycji OKK! design będzie: PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA. Portal Exspace jest Partnerem Medialnym wydarzenia.

W części merytorycznej przewidziane są prelekcje Partnerów, spotkania oraz wykłady Gości Specjalnych, a tym razem będą to:

- Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz – właściciele Grynasz Studio – multidyscyplinarnego zespołu projektantów. Ich obszar roboczy to: projektowanie, rozwój i wdrożenie produktu, krótkie serie produktów, mała architektura, scenografia, grafika użytkowa. Wielokrotnie nagradzani i cenieni poza granicami kraju;

- dr Jan Sikoraarchitekt wnętrz, członek IIDA (Światowe Stowarzyszenie Architektów Wnętrz z siedzibą w USA). Laureat wielu międzynarodowych nagród branżowych, wykładowca akademicki;

- Robert Majkut – światowej sławy projektant, wielokrotnie nagradzany przez międzynarodowe jury, wykładowca, wizjoner i mentor designu. Założyciel Robert Majkut Design, w tym roku obchodzi 20-lecie pracy zawodowej;

- Dagmara Jakubczakblogerka, stylistka i projektantka wnętrz oraz wykładowca designu z elementami historii sztuki;

OKK! design to wydarzenie skupiające ludzi z branży wnętrzarskiej i architektonicznej, mające formułę szkoleniowo-konferencyjną, podczas której prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania projektowe. Założeniem twórców projektu jest promowanie najlepszego wzornictwa oraz przekazywanie rzetelnej wiedzy i tworzenie platformy łączącej branżę.

REKLAMA

Architekci, projektanci wnętrz oraz styliści mają w tym czasie okazję osobistego spotkania z przedstawicielami firm, którzy kierują do nich swoje produkty oraz usługi. To również idealna przestrzeń bezpośredniego dialogu i konfrontacji producentów z ich odbiorcami. Fakty te sprawiają, że OKK! design cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest chętnie relacjonowane w mediach.

Obejrzyjcie poprzednie spotkania:

OKK DESIGN EDYCJA 8

 OKK! design 7

 OKK! design 6 w POP-UP STORY

-----------------------

9. edycja OKK! Design
Projektowanie uzależnia
5 września 2016, 13.00-20.00
Ul. Mysia 3, Warszawa
www.okkpr.pl 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.