Reklama

wszystkie z działu >> Targi
09 października 2016
Targi

1200 m² kreatywnych rozwiązań biurowych – Grupa Nowy Styl na targach ORGATEC

Premierowe produkty światowych projektantów odpowiadające na wyzwania współczesnych biur, ujarzmianie przestrzeni przez badania i nowe technologie – to wszystko na największym wydarzeniu branży meblowej: targach ORGATEC. W dniach 25–29 października w Kolonii Grupa Nowy Styl zaprezentuje nie tylko komfortowe wyposażenie miejsc pracy, ale także swoje KNOW-HOW dotyczące ich aranżowania.

ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych, odbywające się co dwa lata w Kolonii. Zgodnie z hasłem „Creativity works” pokazują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy. Podczas ostatniej edycji na targach gościło 51 000 osób ze 123 krajów. Powierzchnia wystawiennicza obejmowała 105 000 m². W tym roku zwiększy się o kolejne 20%, z czego aż 1200 m² zajmie Grupa Nowy Styl.

 

Nasze stoisko jest podzielone na strefy, które odpowiadają różnorodnym potrzebom pracowników w biurze. Znajdą się na nim m.in.: system mebli biurowych Levitate zaprojektowany przez studio WertelOberfell, który nawiązuje do trendu home office design, umożliwiające dynamiczne siedzenie krzesło Panthera stworzone dla nas przez Raya Cartera oraz niezwykle oryginalne modułowe pufy Tapa pomysłu Przemysława Mac Stopy, doskonałe do prowadzenia nieformalnych spotkań. Szykujemy też niespodziankę, która przeniesie odwiedzających nas gości do wirtualnej rzeczywistości biurowej – opowiada Magdalena Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Marketingu Grupy Nowy Styl.

REKLAMA

Ponadto po raz pierwszy Grupa Nowy Styl zaprezentuje produkty szwajcarskiej firmy Sitag, którą przejęła w sierpniu ubiegłego roku. Warto zwrócić uwagę na biurka SITAGACTIVE z ręczną lub elektryczną regulacją wysokości oraz rodzinę krzeseł SITAGTEAM zaprojektowaną przez niemieckie studio 2DoDesign (krzesło konferencyjne z tej linii zdobyło nagrodę Red Dot Product Design Award 2016). Z kolei linia SITAGEWAVE, którą zaprojektował Uli Witzig, to intrygujący przykład połączenia designu z najnowszymi badaniami z dziedziny ergonomii. Ciekawie zapowiadają się także meble konferencyjne SITAGINLINE, dzięki którym można spójnie zaaranżować zarówno gabinety menedżerskie, jak i duże sale konferencyjne. Odpowiedzią na nowe wyzwania biurowe są też rozwiązania dzielące przestrzeń, które pomagają w wyeliminowaniu niepożądanych dźwięków, zwiększając komfort akustyczny pomieszczeń.

Jednak, jak podkreśla Grupa Nowy Styl, liczą się nie tylko produkty, ale także umiejętność ich zastosowania w konkretnej przestrzeni biurowej. - Jesteśmy nie tylko trzecim największym producentem mebli biurowych w Europie, ale mamy też odpowiednie KNOW-HOW, jak zaaranżować przestrzeń adekwatnie do potrzeb pracowników i całej organizacji. Klienci oczekują obecnie eksperta, który doradzi mu, jak stworzyć biuro idealne, dlatego mamy w firmie Dział Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy, który bada indywidualnie każdą firmę, biorąc pod uwagę nie tylko dostępną przestrzeń, ale także pracowników firmy i procesy, które realizują. Takie podejście pozwala na przygotowanie rozwiązań podnoszących efektywność i satysfakcję zespołu i przekłada się na lepsze wyniki biznesowe przedsiębiorstw – mówi Adam Krzanowski, Prezes Zarządu Grupy Nowy Styl.

Stoisko Grupy Nowy Styl znajdzie się w hali 7.1. pod numerem nr B/C 028-031.

Bieżące relacje z wydarzenia będzie można znaleźć w mediach społecznościowych Grupy Nowy Styl pod hasztagiem #MakeYourSpace.

www.NowyStylGroup.com
#MakeYourSpace
#PeopleProcessPlace
#Orgatec2016

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.