Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
15 lipca 2017
Targi

Zapraszamy na Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 Warszawa

Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW odbędą się w dniach 26 - 28 października 2017 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. To okazja dla kupców meblowych, by uzupełnić swoją ofertę handlową po letnim sezonie sprzedażowym, a dla producentów, by wypromować swoje kolekcje. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi FURNISHOW nie stanowią konkurencji wobec odbywających się w marcu w Poznaniu międzynarodowych kontraktacji meblowych MEBLE POLSKA, lecz są uzupełnieniem oferty Międzynarodowych Targów Poznańskich dla branży meblowej. Z rozmów organizatorów z kluczowymi zwiedzającymi i producentami mebli wynika, że istnieje w Polsce rynkowa potrzeba organizacji mocnych pod względem jakości profesjonalnych targów meblowych w drugiej połowie roku.

Targi FURNISHOW mają formułę mieszaną. Adresowane są głównie do klientów biznesowych: projektantów i architektów wnętrz, przedstawicieli sieci i salonów meblowych, przedstawicieli hurtowni i salonów typu home&garden, reprezentantów sklepów internetowych oraz hurtowych dystrybutorów mebli z zagranicy. Ostatniego dnia, w sobotę, ekspozycja dostępna będzie także dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Będzie to okazja, by poszukać ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz.

Podczas targów powstanie specjalnie zaaranżowana strefa -#dekorada - w której uczestnicy będą mogły zaprezentować swoją sylwetkę zawodową i nawiązać kontakty z osobami prywatnymi i firmami zainteresowanymi ich usługami. Wiecej o #dekorada przeczytacie tutaj.

O Around the tree na targach FURNISHOW 2017 w Warszawie czytaj tutaj

FURNISHOW 2017www.furnishow.pl/pl

Źródło: materiały prasowe Miedzyanrodwych Targów Poznańskich

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.