Reklama

wszystkie z działu >> Targi
12 września 2017
Targi

Beautifully functional. Premiery Profim podczas Warsaw Home Expo 2017

Profim zaprasza architektów, dziennikarzy, znawców i pasjonatów designu oraz partnerów biznesowych na wystawę, która odbędzie się podczas targów Warsaw Home 2017 w dniach 6-8 października. Na odwiedzających czekają premiery m.in. nagrodzona Red Dot Awards 2017 kolekcja Chic Air Christophe’a Pillet.   

Chic Air  

Profim, jeden z najbardziej liczących się w Europie producentów siedzisk, krzeseł i foteli biurowych zaprasza na swoje stoisko podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo 2017. Na odwiedzających czekają m.in.: prezentacja najnowszej kolekcji mebli zaprojektowanych przez Paula Brooksa i ITO Design oraz premierowy pokaz kolekcji Chic Air Christophe’a Pillet, uhonorowanej międzynarodową nagrodą Red Dot Awards 2017.

Wystawę firmy Profim, przygotowaną przy współpracy z marką Vzór, która zaprezentuje klasyki polskiego designu z lat 50. XX wieku, będzie można odwiedzić w dniach od 6 do 8 października 2017 na stoisku A4/B14 w hali F na terenie Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62. Dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów przewidziano także specjalną konferencję prasową, którą odbędzie się 6.10.2017 o godz. 11.30.

--------------

Profim jest jednym z czołowych producentów krzeseł i foteli biurowych w Europie. Produkty powstające w polskiej fabryce tej firmy w Turku, wyróżnia dopracowany w każdym szczególe, perfekcyjny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość. Dzisiejsza pozycja Profim jest efektem wieloletniej systematycznej pracy i ciągłego rozwoju, gdzie od ponad 26 lat tworzone są produkty odpowiadające najwyższym standardom. Marka Profim ceniona jest także za oryginalne wzornictwo, które jest wynikiem współpracy z międzynarodową grupą projektantów z całego świata. 

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się na terenie PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem tego wydarzenia jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowej współpracy, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce, w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm oraz sklepy wraz z klientami indywidualnymi.

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.