wszystkie z działu >> Targi
25 stycznia 2018
Targi

MDD ZAPREZENTUJE AŻ TRZY NOWE KOLEKCJE W SKANDYNAWII!

W dniach 6-10.02.2018 odbędą się Międzynarodowe Targi Mebli i Oświetlenia - Stockholm Furniture & Light Fair. Jest to największe wydarzenie branży meblowej w Skandynawii, które gromadzi 40 tys. zwiedzających z ponad 60 krajów oraz 1100 przedstawicieli mediów. W tym roku swoje produkty zaprezentuje aż 750 wystawców.

Fabryka Mebli Biurowych MDD na 120 m2 stoisku zaprezentuje swoje meble, w tym nowości produktowe – kolekcje New School i Agora, które powstały w kooperacji z uznaną w Skandynawii grupą projektową Form Us With Love oraz linia Grace projektu Krystiana Kowalskiego. New School to krzesła o nieograniczonych możliwościach – aż 432 kombinacje do dostosowania według potrzeb. Agora to praktyczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia – może stanowić ławkę, półkę, sofę lub być kombinacją tych elementów jednocześnie. Linia Grace to sofa, fotel i dwa stoliki, ich zróżnicowane wykończenie zapewnia szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Całość będzie można zobaczyć w hali A, na stoisku 25:10.

Targi Stockholm Furniture & Light są częścią Stockholm Design Week, podczas którego stolica Szwecji staje się centrum dobrego designu. Na terenie miastaodbędzie się ponad 100 eventów związanych ze wzornictwem. Niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń będzie Testing Grounds - spotkanie mediów z projektantami FUWL oraz ekspertami z MDD, podczas którego będzie omawiany proces powstania dwóch nowych kolekcji Agora i New School. Będzie to wyjątkowa okazja by osobiście „przetestować” produkty a dla twórców kolekcji możliwość poznania cennych opinii od użytkowników. Spotkanie Testing Grounds odbędzie się w Sztokholmie, we wtorek 6 lutego 2018 o godz. 18:30, w znanym centrum kultury – A house. Zapraszamy wszystkich miłośników mebli i designu!

Fabryka Mebli Biurowych MDD: www.mdd.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.