Reklama

wszystkie z działu >> Targi
30 stycznia 2018
Targi

Czarny diament VANK jedzie do Szwecji

Po zeszłorocznej premierze europejskiej w Sztokholmie, polski VANK ponownie wraca do Skandynawii. Tym razem, by pokazać technologie wychodzące naprzeciw najważniejszym potrzebom współczesnych biur – aranżowania miejsc ciszy.

Stoisko powstaje w oparciu o mocno zarysowaną, diamentową strukturę WALL, będącą znakiem rozpoznawczym marki VANK. Na jej bazie zespół projektantów opracował w zeszłym roku nowe rozwiązania akustyczne do biura. Są to boksy VANK_wall, które – w zależności od wielkości – mogą pełnić rolę małych salek konferencyjnych, miejsc do pracy w ciszy czy rozmów telefonicznych. Na targach zostaną zaprezentowane dwa boksy.

- Chcąc oddać nasze poszukiwania ciszy również kolorystycznie, sięgnęliśmy do błękitu kojarzącego się z oceanicznym spokojem oraz do barwy grafitowej – mówi Anna Vonhausen, dyrektor kreatywna VANK. - W tym drugim przypadku osiągnęliśmy efekt podobieństwa do rzadko spotykanego, czarnego diamentu. Nasz boks pochłania dźwięki, a czarny diament – światło.

Swoją europejską premierę będzie miał także pierwszy fotel obrotowy marki: VANK_V6. Przy okazji pokazany zostanie on w nowych, niecodziennych zestawieniach kolorystycznych. VANK_V6, został laureatem nagrody iF DESIGN AWARD w kategorii „Produkt: biuro”. Wyróżnienie przyznane zostało przez najstarszą, niezależną organizację iF International Forum Design GmbH z Hanoweru.

Pozostałe obiekty na stoisku prezentować będą charakterystyczny dla VANK styl – prosta geometria, czytelna funkcja i wysoka jakość materiałów wykończeniowych, nawiązujące do ideałów modernistycznych.

Targi Stockholm Furniture & Light Fair

6 – 10 lutego, czynne w godzinach 9.00 – 18.00

Stoisko VANK: B12:21

www.vank.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.