Reklama

wszystkie z działu >> Targi
08 marca 2018
Targi

IDESIN na Targach Home Decor 2018 Poznań

Pomysł–idea na idealny wzór–design, to właśnie IDESIN

Ponad 1300 marek i 12 pawilonów o powierzchni blisko 70.000 mkw – tak w skrócie prezentuje się największe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowo-Wschodniej Home Decor które odbywa się w Poznaniu w dniach 6 do 9 marca 2018.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy IDESIN oferującej zróżnicowany wybór tkanin obiciowych w szerokiej gamie kolorystycznej, odpowiadający oczekiwaniom klientów i dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

Serdecznie Państwa zapraszamy na Targi Home Decor 2018 do Hali 5 na stoisko 75 gdzie IDESIN prezentuje Gościom kolekcje tkanin meblowych wśród których są najnowsze premiery firmy.

KOLEKCJA TKANIN FOREVER

KOLEKCJA TKANIN DRAGO

Miło nam poinformować, że IDESIN to Laureat StandOUT. Heimtextil 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, organizowanego przez portal Exspace. Tutaj przeczytacie więcej >>

IDESIN Heimtextil 2018 Frankfurt

więcej o IDESIN  

więcej o Home Decor 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.