Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
28 marca 2018
Wydarzenia

Orły Tygodnika „Wprost”: prestiżowe wyróżnienie dla Profim

Profim osiągnął jedne z najlepszych wyników finansowych w Wielkopolsce

19 marca br. Profim został wyróżniony przez kapitułę Orłów Tygodnika „Wprost”, za bardzo dobre wyniki finansowe w ciągu ostatnich trzech lat.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Tygodnik „Wprost” wybiera kandydatów do nagrody wspólnie z firmą Bisnode, która zajmuje się analizą wyników przedsiębiorstw.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagrody dla firm, samorządów i wybitnych osobowości regionu. To wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Podczas gali, która odbyła się w hotelu Sheraton w Poznaniu, w imieniu firmy dyplom odebrała Monika Kochalska, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Mobilizuje ono nas do osiągania jeszcze lepszych wyników.  Pokazuje również, że obrana strategia rozwoju przynosi wymierne rezultaty. Jestem przekonana, że w kolejnych latach Profim będzie rozwijał się przynajmniej tak dobrze, jak dotychczas - powiedziała Monika Kochalska.

Profim dyplom Orły Wprost. Materialy prasowe

Nagrody i wyróżnienia, obok Profim, otrzymały także takie firmy jak GSK, Amazon czy Jeronimo Martins. Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

O firmie Profim

Profim jest liderem rynku polskiego i jednym z wiodących producentów siedzisk biurowych w Europie Centralnej. Wytwarzając produkty, które spełniają najwyższe normy ergonomii, jakości i wzornictwa, Profim wyznacza zarazem standardy w zakresie higieny i wydajności miejsc pracy. Na przestrzeni ponad 25 lat firma stworzyła blisko 100 linii siedzisk we współpracy z projektantami specjalizującymi się w kreowaniu designu siedzisk biurowych. Profim ma siedzibę w Turku. Jest częścią pochodzącej ze Skandynawii międzynarodowej grupy Flokk. Więcej informacji o firmie >>>

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.