Reklama

wszystkie z działu >> Design
01 sierpnia 2018
Design

Jesteś młodym projektantem? Aplikuj do strefy “Talents” na Ambiente 2019.

“Talents” to program organizowany przez Ambiente - międzynarodowe targi towarów konsumpcyjnych - którego celem jest promocja młodej generacji wybitnych projektantów. Wnioski można składać do 4 października 2018 r.

Ambiente poszukuje młodych projektantów pracujących w dziedzinie zastawy stołowej, jadalni i wystroju wnętrz. Wybrani uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować siebie i swoje pomysły na produkty w jednej z dwóch stref Talents na targach Ambiente 2019: Table Contemporary Design w Hall 4.0 lub Interior Design w Hall 8.0.

Na uczestników strefy Talents czekają spotkania z międzynarodowymi kupcami, decydentami i łowcami talentów, którzy spotkają się w Ambiente we Frankfurcie nad Menem w dniach 8 - 12 lutego 2019 r. Jest to wyjątkowa okazja dla początkujących projektantów do wprowadzenia własnych produktów do pierwszy raz. W końcu jaka platforma mogłaby być bardziej idealna niż Ambiente, największe na świecie targi artykułów konsumpcyjnych?

Oprócz bezpłatnej powierzchni wystawienniczej, Messe Frankfurt oferuje wybranym uczestnikom możliwość zaprezentowania się w profesjonalnie zaprojektowanym obszarze i nawiązania ważnych kontaktów z detalistami i przemysłem.

Wnioski muszą zawierać szczegółowe informacje o produkcie i zdjęcia oraz mają być przesłane mailem do dnia 4 października 2018 r. na następujący adres e-mail: talents.ambiente@messefrankfurt.com.
Więcej informacji i formularz wniosku online tutaj.

Ambiente 2019 odbędzie się w dniach 8 - 12 lutego 2019 r. | Webside

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.