Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
07 września 2018
Targi

"Design i Druk 3D - dotknij nowych technologii" - Wystawa Strefy Nowych Technologii na Wawa Design Festiwal

W ramach VI edycji Wawa Design Festiwal zapraszamy na wystawę do otwartej Strefy Nowych Technologii w Budynku 1923 na terenie Soho Factory, gdzie mieści się siedziba firmy WOLF – lidera usług w branży 3D.

Wydarzenie „Design i Druk 3D - dotknij nowych technologii” pokaże nieznane oblicze technologii przyrostowej. Dotychczas kojarzona ze skomplikowanymi czynnościami i zaawansowaną wiedzą techniczną, okazuje się być przyjazna i dostępna. Skupimy się na wykorzystaniu druku 3D w przestrzeni publicznej, dostępnej dla każdego.

W Strefie Nowych Technologii usiądziesz przy największym użytkowym wydruku – 4 metrowym stole REX AXON na wygodnych krzesłach firmy patech, obejrzysz drukowaną maskę samochodu, niebanalne gadżety, perfekcyjnie odwzorowane rekwizyty z gier komputerowych i wiele innych.

REX AXON, wydrukowany w całości monolit, do którego produkcji inspiracją był układ neuronów będzie dostępny aż do wtorku. Tak, to kolor z palety Ferrari: Rosso Corsa ;-)

Pracujące w czasie rzeczywistym maszyny pozwolą spojrzeć z bliska na proces przestrzennego druku, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dziś już wiemy, że druk 3D jest rozwiązaniem dla każdej branży. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wykorzystuje się go w świecie mody, architektury czy designu, koniecznie do nas zajrzyj!

7-11 września, 11:00 - 20:00
WSTĘP WOLNY
Soho Factory, Budynek 1923, ul. Mińska 25

Wolf3D Website | Facebook

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.