Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
18 września 2018
Targi

Radaway ponownie na Targach CERSAIE 2018

Od 24 do 28 września firma Radaway będzie obecna na jednej z najważniejszych imprez na mapie światowego designu i wzornictwa. Podczas 36. edycji Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE we włoskiej Bolonii zaprezentuje szereg nowości oraz rozwiązań oferowanych w zakresie personalizacji kabin prysznicowych.

Międzynarodowe Targi CERSAIE to prestiżowe wydarzenie z branży ceramiki łazienkowej, dedykowane architektom, projektantom wnętrz i miłośnikom designu. To również doskonała okazja, by poznać oferty wiodących producentów z całego świata, które tworzą trendy w aranżacji łazienek. Wiele inspiracji znaleźć będzie można na stoisku Radaway. Firma przedstawi najpopularniejsze produkty m.in. nowoczesne kabiny prysznicowe z czarnymi profilami. Nie zabraknie również kabin ozdobionych rozmaitymi wzorami wykonanymi metodą laserowego grawerowania.

- Podczas targów przedstawimy rozwiązania szyte na miarę każdej łazienki. Również takie, które dostępne są wyłącznie w naszej ofercie np. usługa laserowego grawerowania. Obecność na imprezie, która wyznacza światowe trendy w naszej branży to dla nas obowiązkowy punkt w roku i niezwykła satysfakcja z promocji naszych produktów w środowisku międzynarodowym – przekonuje Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Na stoisku będzie można zapoznać się z programem „Na miarę” umożliwiającym dopasowanie kabin prysznicowych czy drzwi wnękowych do każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji aranżacyjnej. Eksperci firmy będą czekać na zwiedzających w hali 30, na stoisku nr D58-E59.

Radaway Website | Facebook

----------

PL Catalog - Exhibitors from Poland

Spektakularnym wydarzeniem wspierającym polskich wystawców Cersaie 2018 jest katalog Exhibitors from Poland prezentujący w jednym miejscu wszystkie polskie firmy uczestniczące w Cersaie 2018. Unikatowy serwis - skierowany do gości targowych poszukujących partnerów i kontaktów B2B z polskimi wystawcami - dostarcza klientom handlowym cennych informacji na temat polskich firm biorących udział w największych targach na świecie. 

Exhibitors from Poland
www.exhibitorsfrompoland.pl

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.