Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
29 stycznia 2020
Targi

Spotkaj się z HeatQ Technology na 4 DESIGN DAYS

NEWS-EXSPACE 

Jak projektować innowacyjne rozwiązania dla branży grzewczej?

HeatQ Technology projektuje i produkuje grzałki elektryczne ze sterownikiem mikroprocesorowym, wdraża obsługiwane przez urządzenia mobilne systemy automatyki do inteligentnej dystrybucji ciepła w pomieszczeniach, działa na zasadzie OEM i ODM.

W dniach 6-9 luty będzie można spotkać się z HeatQ Technology na targach 4 DESIGN DAYS w Katowicach. Na miejscu specjaliści z HeatQ Technology odpowiedzą na wszystkie pytania związane z produktami. Oprócz tego będzie można na żywo przyjrzeć się pracy grzałek elektrycznych, sprawdzić na czym polega łatwość obsługi, a także skorzystać z aplikacji HeatME. Zapraszamy na wspólne stoisko HeatQ Technology i Radeco HG08. 

HEATQ_TECHNOLOGY_exspace 

HEATQ_TECHNOLOGY_exspace 

Grzałka elektryczna ze sterowaniem mikroprocesorowym HeatQ Technology

HeatQ Technology to firma z polskim kapitałem, specjalizująca się z produkcji oraz dystrybucji innowacyjnych rozwiązań dla branży grzewczej. Firma swoją działalność zaczęła w 2010 roku. Od tego czasu jej produkty sprzedawane są na wielu europejskich rynkach m.in. Szwecji, Ukrainie, Słowacji, Łotwie, Litwie, Niemczech, na Węgrzech, Czechach, Grecji, a także w Turcji. Wysoka jakość sprawia, że wyroby HeatQ Technology budują poczucie komfortu i bezpieczeństwa na lata. 

Produkty firmy HeatQ Technology charakteryzuje nowoczesny design. Prosta forma w połączeniu z nowoczesnością sprawiają, że grzałki pasują do każdego wnętrza i typu grzejnika. W roku 2019 grzałka elektryczna NEX APP została finalistą w prestiżowym konkursie DOBRY WZÓR

dobry-wzor-HeatQ Technology 

+ HeatQ Technology  Website Facebook Instagram

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.