Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
30 września 2020
Targi

Nowy termin targów Christmasworld 2021: 17-20 kwietnia 2021

Targi Christmasworld 2021 zostały przeniesiony z końca stycznia na 17-20 kwietnia 2021 r., kiedy to odbędą się równolegle z Ambiente i Paperworld 2021 w ramach „International Consumer Goods Show - Special Edition” we Frankfurcie nad Menem.

messe_frankfurt_christmasworld_logo_exspace

W wyniku pandemii Messe Frankfurt nie będzie organizować żadnych własnych targów na terenach wystawowych we Frankfurcie w okresie od stycznia do marca 2021 r. Firma przebudowuje swój wiosenny kalendarz targów, aby skupić się na nowych synergiach i nowych ofertach cyfrowych.

Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt: „Dla naszych klientów ważne jest, abyśmy podjęli decyzję jak najwcześniej, ponieważ w przeciwnym razie byłby to czas na rozpoczęcie inwestycji w prezentacje na targach. Messe Frankfurt będzie nadal ściśle współpracować ze swoimi klientami, aby mieć pewność, że jej decyzje służą interesom wystawiających branż ”.

Exhibitors from Poland-heimtextil-2020

Dlatego Messe Frankfurt zareagował na zaostrzone ograniczenia w podróżowaniu, zmieniając kalendarz targów na wiosnę 2021 we Frankfurcie:

Targi Christmasworld 2021 zostały przeniesiony z końca stycznia na 17-20 kwietnia 2021 r., kiedy to odbędą się równolegle z Ambiente i Paperworld 2021 w ramach „International Consumer Goods Show - Special Edition” we Frankfurcie nad Menem.

Targi Christmasworld, Paperworld i Ambiente, w roku 2021 łączą się pod szyldem International Consumer Goods Show - Special Edition i odbędą w terminie 17 do 20 kwietnia 2021 roku we Frankfurcie nad Menem pod szyldem: International Consumer Goods Show - Special Edition. Fizyczne wydarzenie będzie aktywnie uzupełniane ofertami cyfrowymi w ramach Consumer Goods Digital Days, podczas których odbędzie się również czysto cyfrowy świat Creativeworld, wydarzenie, które ma roczną przerwę jako fizyczne miejsce spotkań w 2021 r. W rezultacie z targów odbywających się równolegle w nowych terminach i hybrydowym charakterze tego wydarzenia, cała branża może spodziewać się korzystnych nowych efektów synergii w trwającej pandemii.

Większy zakres: rozszerzenie wykorzystania cyfrowego rynku Nextrade

Jako pierwszy cyfrowy rynek B2B dla sektora Home & Living, platforma Nextrade dopasowuje podaż i popyt dla całej branży - tworząc ogromną wartość dodaną dla obu. Ambiente, Tendence i Nordstil korzystają z portalu oraz jego usług w zakresie zamawiania i zarządzania danymi od 2019 r. W 2021 roku portal Nextrade po raz pierwszy będzie również dostępny dla klientów Heimtextil, Christmasworld i Creativeworld, aby rozszerzyć ich fizyczny udział w targach i umożliwić zamówienia.

 

BAZA_FIRM_TARGI_EXSPACE-

 

+ Christmasworld 2021 website

+ Exhibitors from Poland Christmasworld 2020

 marketing_wystawienniczy_exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.